איך בוחרים מכונת קפה אוטומטית?

אהבת? דרגו אותנו!

מכונת קפה כבר ממזמן מוצר בסיסי בכל משרד ואפילו בכל בית, שהרי אין מקום בעולם שלא שותים קפה בבוקר. אך עם העידן המתקדם והשעות המרובות בעבודה, כל משרד זקוק למכונת קפה איכותית שתספק לעובדים ולאורחים במשרד קפה משובח ממש בלחיצת כפתור.

כיום, ניתן למצוא מגוון רב של מכונות קפה אוטומטיות המאפשרות הכנסה של פולי קפה או קפסולות ובקלות רבה לקבל קפה עם ניחוח משכר שקל להתמכר אליו. הבעיה המרכזית היא ההיצע הרב בשוק שיכול מעט לבלבל צרכנים, שהרי כל מותג מבטיח קפה משובח ומכונות ידידותיות שלא ניתן לסרב להן.

מכונת קפה אוטומטית

אז בואו נראה על מה כדאי שים דגש בעת בחירת מכונת קפה

התאימו את המכונה למשתמשים

יש כמה סוגים של מכונות קפה: ידניות, חצי אוטומטיות, ואוטומטיות לגמרי. במכונות הידניות יש צורך לתפעל את המכונה, בעוד במכונות האוטומטיות הקפה מוכן ממש בקלות ממש בלחיצת כפתור. ההמלצה היא כמובן לבחור במכונות אוטומטיות המאפשרות חיסכון רב בזמן.

סוג הקפה שבו ניתן להשתמש במכונה

יש לא מעט סוגים של קפה כמו: קפה טחון בתפזורת, קפסולות (שהן הנפוצות יותר), פולי קפה ופודים. לכל אחד מהם יש השפעה על שני פרמטרים חשובים שהם המחיר ואיכות הטעם של הקפה.

האופציה הפופולרית יותר היא קפסולות המאפשרות את הכנסתן בקלות רבה, כך שהקפה מוכן הרבה יותר מהר, אבל חשוב לדעת גם לבחור קפסולות איכותיות.

מכונה ידידותית לשימוש

הרי בשגרת היום יום בעבודה וודאי לא תרצו כי העובדים יעקבו זמן רב בניסיון להכין כוס קפה. לכן, חשוב לבדוק במכונה את הפרמטרים הבאים: את לוח הפיקוד של המכונה, את התפעול שלה על ידי הכפתורים, את הכנסת הקפה או הקפסולות, את ההספק החשמלי, נפח מיכל המים, מסנן המים, מטחנת הקפה ועוד.

אחריות על המכונה

חשוב לוודא כי החברה מספקת אחריות מלאה על המכונה, כאשר העדיפות היא לרכוש גם מחברה המציעה שירות תיקונים מהיר במקרה של תקלה במכונה, כך לא תהיו זמן רב ללא קפה.

מכונות קפה אוטומטיות

 

מ.א מרכז האוטומטים מתמחה בהשכרה, מכירה והצבה של מכונות קפה אוטומטיות –
למידע נוסף צרו קשר באמצעות הטופס