השכרה ומכירה של מכונות אוטומטיות

5 (100%) 5 votes

מכונות אוטומטיות למזון ושתייה קרה הם חלק מהנוף במקומות ציבוריים וניתן לומר כי לאנשים רבים מכונות אלו נותנות מענה ממוקד המתאים לשעת חירום. מכונות אוטומטיות יכולות להיות מכונות לממתקים, חטיפים, כריכים, מאפים, שתייה קרה או חמה, לגלידות ועוד מיני פריטים שונים אותם מוכרים תמורת כמה שקלים במכונות הללו.

אנשים רבים הבינו כי מדובר בהזדמנות מצוינת לעשות כסף מהיר, לכן הם פונים לחברות המציעות השכרה ומכירה של מכונות אוטומטיות ומציבים את מכונות אלו במקומות שונים ברחבי הארץ.

היכן ניתן למקם את המכונות האוטומטיות?

מכונות אוטומטיותמכונות אוטומטיות למכירת מזון או שתייה ניתן להציב כמעט בכל מקום, בין אם מדובר על מרכזי קניות, קניונים, מרכזי בילוי לילדים, משרדים, תחנות רכבת, בתי חולים, גופים פרטיים או ציבוריים ובכלל בכל מקום שיש תנועה רבה של עוברי אורח.

על מנת להציב את מכונות אלו, יש צורך לקבל אישור מהרשויות ולרוב מידי תקופה מסוימת נערך מכרז שבו עסקים יכולים להגיש מועמדות ולזכות במכרז. כמובן שהבירוקרטיה לגבי הצבת המכונות משתנה על פי המקום בו תרצו להציב את המכונות, אבל תמיד כדאי למצוא מקומות אטרקטיביים להצבת המכונות.

מה כדאי, להשכיר מכונות או לרכוש?

הדילמה מוכרת לכל מי שמעוניין לדרוס רגל בתחום ולפתח קו חלוקה משלו למכונות השתייה האוטומטיות, אך כמובן שהכל עניין של בחירה ושל תקציב. מצד אחד, רכישה של מכונות שתייה אוטומטיות יכולה להבטיח לכם כי המכונות יהיו שלכם לנצח ועליכם לדאוג לתחזק אותם היטב ולפתור כל תקלה במכונה על ידי טכנאים. לעומת זאת, השכרה של מכונות אוטומטיות תאפשר לכם לשלם תשלום חודשי או שנתי בגין השימוש במכונה, כך שנותר לכם רק לבצע את קו החלוקה ולדאוג להציב את

המכונות במיקומים אטרקטיביים.

הצבה של מכונות אלו דורשת עבודה של תחזוקה, אשר כוללת את מילוי המכונות, שירות לקוחות, דאגה לתיקון כל תקלה אפשרית במכונה, תשלום על ביטוח ועוד מיני פרמטרים. לכן, עליכם לוודא כי תוכלו לדאוג לתחזוקה זאת ולגוון כמה שיותר עבור הצרכן, כדי שהמכונה תהיה רווחית.