מכונות כריכים? לא ג'אנק פוד

אהבת? דרגו אותנו!

מכונות כריכים הן פתרון מצוין עבור משרדים או מפעלים, כך שעובדי החברה או המבקרים במקום יכולים לרכוש 24/7 מוצרי מזון שונים הנמצאים במכונה במקום לרוץ ולחפש בית קפה או קיוסק. את מכונות אלו ניתן למצוא במקומות רבים, אם זה במשרדים, מפעלים, מרכזי בילוי, תחנות רכבת, בתי חולים, בתי ספר, מוסדות פרטיים או ציבוריים ועוד מגון מקומות נוספים.

היתרונות הבולטים במכונות אלו הם – נוחות השימוש, זמינות בכל זמן רצוי, מחירים אטרקטיביים כיוון שאין צורך להחזיק בעובדים, מכונות ידידותיות לשימוש ועוד מגוון רב של יתרונות נוספים.

נהוג לחשוב כי במכונות כריכים יש רק חטיפים וג'אנק פוד, אך לא כך הדבר כלל, כיוון שבמכונות אלו ניתן למצוא מגוון רב של מוצרים בריאים כמו – כריכים עם תוספות מזינות, סלטים עם רטבים שונים, מנות חמות ועוד מגוון רב של אוכל בריא ומזין המתאים גם כארוחת צהריים מזינה.

כמו כן, מכונות אלו מציעות חטיפים בריאים לטובת אנשים השומרים על הגזרה, אך הם מעוניינים לנשנש משהו קטן בין הארוחות כמו – חטיפי בריאות של חברות מוכרות.

מכונות כריכים אוטומטית

כל היתרונות של מכונות כריכים אוטומטית

מכונות כריכים הפכו ממזמן לחלק מהנוף במקומות רבים, ולא בכדי הם נעשו עסק רווחי עבור בעלי עסקים וחברות המחזיקים ברשותם את מכונות אלו. למעשה, המכונות מוצבות במיקומים בולטים דווקא במקומות שאנשים זקוקים לאכול או לנשנש משהו בריא, כך שכל אחד יכול בקלות רבה לרכוש כל שהוא רוצה מבלי לרוץ ולחפש קיוסק פתוח או בית קפה.

כיום, חברות המציעות מכונות כריכים מגוונות מפעם לפעם את המוצרים, כך שכל אחד יוכל לבחור את המאכל שהוא אוהב במחיר אטרקטיבי, שהרי העלות של אחזקת המכונות אינה יקרה יחסית לאחזקת בית קפה או קיוסק, לכן המחירים נעים בין 5-20 ₪ בלבד עבור כריך, סלט או חטיף בריאות.

מעבר ליתרון שיש לעובדים או מבקרים המגיעים למקומות שבהם המכונות הללו קיימות, גם עבור בעלי עסקים מדובר בפתרון נוח, כיוון שאין צורך להחזיק בבית קפה או במטבח שיספק אוכל עבור עובדים.