מכונות מזון – פתרון למפעלים

אהבת? דרגו אותנו!

מפעלים רבים ועסקים מהעולם הקמעונאי והעסקי בוחרים להתקין מכונות מזון אוטומטיות אשר עומדות לרשות עובדי המפעל בכל זמן שהם רוצים, ממש 24/7.

פתרון זה הוא מצוין עבור מפעלים, כיוון שישנם מפעלים המרוחקים מאזורים שבהם יש מסעדות או קיוסקים לרכישת מזון, כך שעובדי המפעל יוכלו בכל זמן רצוי לרכוש מזון במכונות אלו. רק לסבר את האוזן, במכונות מזון אלו ניתן למצוא מגוון רב של מוצרים כמו – כריכים, מאפים, חטיפים, נשנושים, שתייה קרה ועוד.

מכונות מזון במפעלים

היתרונות הרבים של מכונות מזון למפעלים

מחירים אטרקטיביים

אחזקה של מכונת מזון הרבה יותר זולה מאחזקת קיוסק או בית קפה, לכן המוצרים במכונות אלו הרבה יותר זולים, כך שהעובדים והמבקרים במפעל יכולים ליהנות מארוחות משביעות במחירים ממש זולים שיכולים לנוע בין 5-15 ₪ בלבד.

מגוון רב של אפשרויות

מכונות מזון העובדים במפעל יוכלו ליהנות ממגוון רב של מזון כמו – כריכים טריים, סלטים, מנות חמות, חטיפים, נשנושים, מאפים ועוד. כמו כן, במכונות אלו ניתן למצוא ם שתייה קרה, כך שהעובדים יוכלו להתרענן עם שתייה מתוקה.

חיסכון רב למפעלים

במקום להחזיק מטבח עם מבשלים, פשוט ניתן להחזיק את מכונות אלו ולאפשר לעובדים לאכול ארוחה מזינה, שהרי מדובר בהוצאה קטנה של חשמל ופינוי מקום למכונות, כך שהעובדים יוכלו בכל זמן פנוי לנשנש משהו או לאכול ארוחה מזינה.

אפשרויות נוחות של תשלום

המכונות האוטומטיות מאפשרות לכל אחד לרכוש מוצרים, גם למי שאין כסף קטן, כיוון שהמכונות מקבלות שטרות ואפילו יש מכונות אוטומטיות שניתן דרכן לשלם בכרטיס אשראי ואפילו ניתן לעשות הסדר מיוחד ולשלם דרך כרטיס עובד, כך שהתשלום ירד משכרו של העובד.

מכונות נוחות לשימוש

השימוש במכונות אוטומטיות הוא כל כך ידידותי, כך שנידרש מהעובד להכניס כסף למכונה, לבחור את המזון הרצוי על ידי מספר מסוים המופיע על גבי כל מוצר ולקבל אותו בתא קטן שנמצא בדרך כלל בתחתית המכונה.

שירות תיקונים

חברות המספקות את שירות זה, מציעות שירות תיקונים, כך שבעת תקלה הן שולחות טכנאי שיסדר את התקלה באופן מיידי.

 

חברת מ.א מרכז האוטומטים מתמחה בהשכרה, מכירה והצבה של מכונות מזון באיכות הגבוהה ביותר –
למידע נוסף צרו קשר באמצעות הטופס