מכונות מזון

אהבת? דרגו אותנו!

מכונות מזון

מכונות מזון אוטומטיותמכונות מזון אוטומטיות יכולות להיות מקור הכנסה מצוין עבור מי שמעוניין להחזיק בקפטריה ללא עובדים ומבלי להשתעבד למסעדה או בית קפה. כמו כן, מכונות מזון אלו יכולות להיות פתרון מצוין למפעלים או למשרדים שאין בקרבת מקום חנות או פיצוציה קרובה שדרכן ניתן לרכוש חטיפים או מגוון סוגי מזון אחרים.

מכונות מזון מקדמות הן מכילות מגוון רב של מנות טריות המוחלות מידי יום על ידי קווי חלוקה הממלאים את המוכנה במגוון מזון טרי יום יום לטובת העובדים או עוברי אורח המעוניינים לאכול ארוחה קלה בעת שהייתם במקום מסוים כגון – בתי חולים, שדה תעופה, מרכזים מסחריים, מפעלים, בנייני משרדים ועוד מגוון מקומות נוספים בהם ניתן למצוא את מכונות אלה מלאות בכל טוב.

מה ניתן למצוא במכונות מזון אוטומטיות?

במכונות אלו ניתן למצוא מגוון סוגי מזונות טריים יום יום, ממש ברמה של קפטריה שכונתית, כגון – סלטים טריים, כריכים טריים, עוגות וקרואסונים, חטיפים, חטיפי בריאות, מנות חמות, מרקים (להכנה) ואפילו אוכל טריים כמו פסטות, מוזלי, מארז של פירות חתוכים וטריים ועוד מיני רבים.

המזון המוגש במכונות הללו עונה על הצרכים של האנשים ששוהים במקום, וכך המקום נהיה בעל ערך מוסף לשירות שאותו מספק המקום. כמו כן, בנוסף למכונות המזון ניתן גם להוסיף מכונות שתייה עם פחיות ובקבוקים צוננים לטובת מי שרוכש מזון ובכל להגדיל את ההיצע לאפשר לעוברים ושבים או לעובדי המקום ליהנות מנוחות בלתי מתפשרת.

מכונות אוטומטיות מתקדמות בעלות טכנולוגיה חדשנית

המכונות החדשניות הן לא אותן מכונות שהיו בעבר, הן מציעות נוחות בלתי מתפשרת, כיוון שהן ידידותיות למשתמש, כך שכל שנותר לעובדים ושבים להכניס כמה שקלים למכנה, לבחור את המצור הרצוי ולקבל בקלות רבה את המוצר המבוקש.

כמו כן, אפשרויות התשלום במכונות מזון אוטומטיות הן מגוונות, ניתן לרכוש את המזון בשטרות ולקבל עודף באופן מידי, ניתן לשלם בכרטיס אשראי בקלות רבה וכמובן גם בתשלום במזומן על ידי מטבעות של שקלם בודדים, עשרה שקלים, שני שקל, וחמישה שקלים ולקבל כל מוצר רצוי בקלות רבה.

סופרוונד אוטומטים בע"מ מתמחה במכונות מזון למכירה. אנו מתמחים בייבוא, שיווק והתקנה של מכונות מזון מתקדמות ומשוכללות.

מכונות מזון המתקדמות של חברת סופרוונד אוטומטים בע"מ מאפשרות נגישות מלאה למזון ובמחיר זול ושפוי. ברשותנו מגוון רחב של מכונות מזון אוטומטיות להצבה בבתי ספר, מפעלים ואזורי תעשייה, מוסדות ציבוריים ועוד…

הצבה של מכונות אוטומטיות

מכונת מזון אוטומטית מוצבת במבחר רב של מקומות. ניתן להציב את המכונות הללו במשרדים, מוסדות ציבוריים, מוסדות חינוכיים, בסיסי צה"ל ועוד…

מכונות מזון מאפשרות ארוחות בריאות ומזינות בכל זמן ובנגישות גבוהה והכל במחיר משתלם.

 

למידע נוסף אודות מכונות מזון השאירו פרטים באמצעות טופס צור קשר