מכונות גלידות

אהבת? דרגו אותנו!

מכונת גלידה אוטומטית

מכונת גלידה אוטומטית היא ללא ספק המצאה גאונית המאפשרת לנו להתרענן בכל רגע נתון עם גלידה במגוון רב של טעמים. מכונות אוטומטיות אלו ניתן לראות בלוקיישנים שונים ובמיוחד במקומות בילוי שאליהם מגיעים מבקרים רבים עם ילדים קטנים כגון – מרכזי קניות, ירידים, קניונים, מרכזים מסחריים, מוזיאונים, מוסדות ציבוריים ופרטיים ועוד מיני מקומות שונים.

מכונות גלידה אוטומטיות מעוצבות בקפידה בדיוק כמו שילדים אוהבים, אך הן גם ידידותיות לשימוש, מה שהופך את רכישת הארטיק או הגלידה לאטרקציה של ממש לילדים קטנים, כיוון שהם יכולים על ידי לחיצת כפתור לבחור את הגלידה האהובה עליהם ולקבל לתוך תא קטן את הגלידה ופשוט להוציא אותה וליהנות מחוויה כיפית.

מכונות גלידה אוטומטיות

תחזוקה של מכונות גלידה אוטומטיות

תחזוקה של מכונות ארטיקים וגלידות צריכה להיעשות בצורה מקצועית, שהרי על החברה לדאוג מידי תקופה מסוימת למלא את המכונה בארטיקים חדשים וכמובן לדאוג לתקינות של המכונה, שהרי כל תקלה יכולה להיות אכזבה לילדים קטנים וגם להורים.

סופרוונד אוטומטים בע"מ מחזיקה באנשי תחזוקה אשר דואגים ללכת למקום שבו מוצבות המכונות ולדאוג שהו יהיו תמיד מלאות בסוגים שונים של גלידות וקרחונים וכמובן לדאוג שמכונות אלו יהיו תקינות.

קלות ההפעלה של המכונות

הטכנולוגיה המתקדמת לא פסחה על המכונות האוטומטיות, כך שכיום ניתן למצוא מגוון רב של סוגי מכונות אוטומטיות ידידותיות להפעלה כמו – מכונות שתייה קרה וחמה, מכונות ממתקים וחטיפים, מכונות אוטומטיות של כריכים ומאפים ובין היתר גם מכונות גלידה אוטומטיות.

מכונות גלידה אוטומטיות מוצבות במיקומים אטרקטיביים, כך שניתן למצוא אותם בכל מקום בילוי ללא צורך כלל לחפש קיוסק קרוב או מקום פתוח שבו ניתן לרכוש חטיף, שתייה או גלידה.

מכונות אוטומטיות בעלות תווי תקן

מכונות גלידות אוטומטיות חייבות להיות בראש ובראשונה בטוחות לשימוש, שהרי ילדים קטנים נמצאים בסביבת המכונה, לכן עליה להיות בעלת תווי תקן מחמירים ובאישור מכון התקנים.

מלבד זאת, תפעול המכונה חייב להיות פשוט ונוח לכל אדם, כך שכל אוחד יוכל לרכוש בקלות רבה כל מוצר רצוי מבלי ללכת לאיבוד ולהסתבך, דבר נוסף, חשוב שיהיה טלפון של שירות לקוחות במידה ויש תקלה.

 

למידע נוסף אודות מכונות גלידה אוטומטיות צרו עמנו קשר באמצעות הטופס