מכונות שתייה

2 (40%) 7 votes

מכונות שתיה

מכונות שתיה אוטומטיותמכונות שתיה אוטומטיות לא ניתן לפספס, הן גדולות, מרשימות, מעוצבות בטוב טעם ומאפשרות לנו נוחות בלתי מתפשרת כאשר אנו נמצאים במקומות ציבוריים ומעוניינים בשתייה צוננת ומרעננת.

בקיץ, בחורף ובעצם בכל ימות השנה מכונות שתייה אוטומטיות זמינות עבורנו 24/7 בכל זמן שנחפוץ והן מציעות מגוון רב של משקעות מרעננים אותם ניתן לרכוש תמורת כמה שקלים בודדים מבלי לרוץ ולחפש חנות או פיצוציה פתוחים, כך שהן פתרון נהדר המאפשר לנו לשלשל כמה שקלים במכונה ולקבל שתייה קרה וצוננת.

מכונת שתייה אוטומטיות ניתן למצוא כמעט בכל מקום ציבורי בו ישנם אנשים היושבים וממתינים לרופאים או מטפלים שונים או לטיסה בשדה התעופה וגם במקומות בהם עובדים אנשים רבים כגון מקומות עבודה או מרכזי בילוי שונים. המקומות בהם ניתן למצוא מכונות שתייה אוטומטיות הם – בתי חולים פרטיים או ציבוריים, בשדה תעופה, במקומות עבודה ומפעלים, בתחנות רכבת, במרכזים מסחריים, קניונים ובעוד מגוון מקומות שונים.

כיצד עובד התפעול של מכונת שתיה אוטומטית?

את המכונות הללו מתפעלות חברות שונות המחזיקות כמה מכונות שתייה במגוון לוקיישנים, חלק מהמקומות הציבוריים מפעילים מכרזים וחברות אלה מגישות מכרז ועליהן לתפעל את המכונות בצורה רציפה יום יום. לאחר הצבת מכונות השתייה, על החברות לתפעל אותן מבחינת מילוי שתייה של המכונות וגם לדאוג שהן תמיד יהיו תקינות עבור לקוחות המעוניינים לרכוש שתייה צוננת בכל רגע נתון.

כמו כן, על המכונות להיות ידידותיות וקלות לפעול, כך שכל מי שיחפוץ בשתייה צוננת יוכל להכניס כסף למכונה ולרכוש את השתייה האהובה עליו.

מכונות שתיה אוטומטיותסופרוונד אוטומטים בע"מ מתמחה בהשכרה, מכירה והצבה של מכונות שתייה אוטומטיות. ברשותנו מבחר רחב של מכונות שתייה חמה וקרה מכל הסוגים והמינים.

סופרוונד אוטומטים בע"מ מחזיקה בנהג שתפקידו למלא את המכונות בבקבוקי שתייה או בפחיות ולדאוג לקו חלוקה שבועי כדי שלא יחסר שתייה במכונה. במכונות אלה ניתן למצוא מגוון סוגי שתייה כמו – קוקה קולה רגיל, דיאט או זירו, ספרייט, פיוז טי, מים מינרלים, מים בטעמים, מיצים טבעיים כמו תפוזים ואשכוליות, משקרה קר ענבים, משקאות שונים ועוד מגוון רב של שתייה מוגזת או מתוקה של יצרנים שונים אשר מציעים בקבוקי שתייה או פחיות.

חברתנו מייבאת מכונות שתיה למכירה באיכות הגבוהה ביותר. סופרוונד אוטומטים בע"מ מספקת מכונת שתיה למכירה ממיטב היצרנים בעולם.

מכונות שתייה אוטומטיות הם פתרון מצוין ליום חם, בישראל יש לא מעט ימי קיץ ומשקה קר ממכונת פחיות אוטומטית מרגיעה ומצננת את הגוף.

חברת סופרוונד אוטומטים בע"מ דואגת לכם לכל החבילה הכל מהשכרה, הצבה, תפעול ומילוי המשקאות בתוך המכונה.

מכונות שתייה קרה / חמה של סופרוונד אוטומטים בע"מ

סופרוונד אוטומטים בע"מ מספקת שירות מקצועי ואחריות כוללת על השכרה והצבה של מכונות שתיה במקומות ציבוריים ועסקים פרטיים.

מכונות שתיה מעניקות שירות ללא התעסקות מיותרות ומהווה פתרון מושלם לעסקים ומוסדות ציבוריים כמו: משרדים ועסקים, מפעלי תעשייה, בתי חולים, מוסדות לימוד, מרכזיים מסחריים ועוד…

 

למידע נוסף אודות מכונות שתיה – השאירו פרטים באמצעות טופס צור קשר ונחזור אליכם בהקדם